RLR20C7500GRRSL11 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
750 Ohms ±2% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RLR20C7500GRRSL11
Numer produktu DigiKey
541-RLR20C7500GRRSL11-ND
Producent
Numer produktu producenta
RLR20C7500GRRSL11
Opis
RES 750 OHM 2% 1/2W AXIAL
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,375" (3,51mm x 9,53mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)