RLR20C5R10GSB14 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Arkusz danych
5.1 Ohms ±2% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RLR20C5R10GSB14
Numer produktu DigiKey
541-RLR20C5R10GSB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RLR20C5R10GSB14
Opis
RES 5.1 OHM 2% 1/2W AXIAL
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,375" (3,51mm x 9,53mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)