RLR20C4R70FMR36
Numer produktu DigiKey
541-RLR20C4R70FMR36TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RLR20C4R70FMR36
Opis
RES 4.7 OHM 1% 1/2W AXIAL
Szczegółowy opis
4.7 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,375" (3,51mm x 9,53mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
M (1%)