RLR20C3301GSRE6 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Dale
W magazynie: 2
Arkusz danych
W magazynie: 0
3.3 kOhms ±2% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RLR20C3301GSRE6
Numer produktu DigiKey
541-RLR20C3301GSRE6TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RLR20C3301GSRE6
Opis
RES 3.3K OHM 2% 1/2W AXIAL
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,375" (3,51mm x 9,53mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)