RLR20C1600FMB14
Numer produktu DigiKey
RLR20C1600FMB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RLR20C1600FMB14
Opis
RES 160 OHM 1% 1/2W AXIAL
Szczegółowy opis
160 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RLR20C1600FMB14 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,375" (3,51mm x 9,53mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
M (1%)