RLR20C12R1FRRE6 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
12.1 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RLR20C12R1FRRE6
Numer produktu DigiKey
RLR20C12R1FRRE6-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RLR20C12R1FRRE6
Opis
RES 12.1 OHM 1% 1/2W AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RLR20C12R1FRRE6 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,375" (3,51mm x 9,53mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)