RLR07C8200GSR36 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 351
820 Ohms ±2% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RLR07C8200GSR36
Numer produktu DigiKey
RLR07C8200GSR36-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RLR07C8200GSR36
Opis
RES 820 OHM 2% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RLR07C8200GSR36 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,250" (2,29mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)