RLR07C7R50GMRSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
7.5 Ohms ±2% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RLR07C7R50GMRSL
Numer produktu DigiKey
RLR07C7R50GMRSL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RLR07C7R50GMRSL
Opis
RES 7.5 OHM 2% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RLR07C7R50GMRSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,250" (2,29mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
M (1%)