RLR07C47R0FPB14
Numer produktu DigiKey
541-RLR07C47R0FPB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RLR07C47R0FPB14
Opis
RES 47 OHM 1% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
47 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,250" (2,29mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
P (0,1%)