RLR07C4021FPRE7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
4.02 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RLR07C4021FPRE7
Numer produktu DigiKey
541-RLR07C4021FPRE7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RLR07C4021FPRE7
Opis
RES 4.02K OHM 1% 1/4W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Funkcje
Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,250" (2,29mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
Liczba zakończeń
2
Moc (W)
Częstość uszkodzeń
P (0,1%)