RLR07C3903GPB1423 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
390 kOhms ±2% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RLR07C3903GPB1423
Numer produktu DigiKey
541-RLR07C3903GPB1423-ND
Producent
Numer produktu producenta
RLR07C3903GPB1423
Opis
RES 390K OHM 2% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,250" (2,29mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
P (0,1%)