RLR07C3002GSRE6 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RLR07C3002GSRE6 |
Opis | RES 30K OHM 2% 1/4W AXIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 31 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 30 kOhms ±2% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RLR07C3002GSRE6 Modele |
Kategoria | Funkcje Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -65°C - 150°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Obudowa / skrzynia |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia Osiowa |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,090" x 0,250" (2,29mm x 6,35mm) (śr. x dł.) |
Tolerancja | Liczba zakończeń 2 |
Moc (W) | Częstość uszkodzeń S (0,001%) |