RLR07C3002GSRE6
Numer produktu DigiKey
541-RLR07C3002GSRE6TR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-RLR07C3002GSRE6CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
RLR07C3002GSRE6
Opis
RES 30K OHM 2% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
30 kOhms ±2% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RLR07C3002GSRE6 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,250" (2,29mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)