RLR07C2702GMBSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
Bezpośrednie
Arkusz danych
W magazynie: 172
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
27 kOhms ±2% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RLR07C2702GMBSL
Numer produktu DigiKey
RLR07C2702GMBSL-ND
Producent
Numer produktu producenta
RLR07C2702GMBSL
Opis
RES 27K OHM 2% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RLR07C2702GMBSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,250" (2,29mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
M (1%)