RLR07C1001GMBSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 250
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 404
Arkusz danych
W magazynie: 26
Udoskonalony
W magazynie: 72
Udoskonalony
W magazynie: 376
W magazynie: 3 738
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 63
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
1 kOhms ±2% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RLR07C1001GMBSL
Numer produktu DigiKey
RLR07C1001GMBSL-ND
Producent
Numer produktu producenta
RLR07C1001GMBSL
Opis
RES 1K OHM 2% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RLR07C1001GMBSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,250" (2,29mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
M (1%)