RLR07C1001FRRE6
Numer produktu DigiKey
RLR07C1001FRRE6-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RLR07C1001FRRE6
Opis
RES 1K OHM 1% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
1 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
RLR07C1001FRRE6 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,250" (2,29mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)