RLR05C82R0GRBSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
Bezpośrednie
Odpowiednik parametryczny
82 Ohms ±2% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RLR05C82R0GRBSL
Numer produktu DigiKey
RLR05C82R0GRBSL-ND
Producent
Numer produktu producenta
RLR05C82R0GRBSL
Opis
RES 82 OHM 2% 1/8W AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RLR05C82R0GRBSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,066" x 0,150" (1,68mm x 3,81mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)