RLR05C3603GRRE619 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
360 kOhms ±2% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RLR05C3603GRRE619
Numer produktu DigiKey
541-RLR05C3603GRRE619TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RLR05C3603GRRE619
Opis
RES 360K OHM 2% 1/8W AXIAL
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,066" x 0,150" (1,68mm x 3,81mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)