RLR05C3001FPB14
Numer produktu DigiKey
541-RLR05C3001FPB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RLR05C3001FPB14
Opis
RES 3K OHM 1% 1/8W AXIAL
Szczegółowy opis
3 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,066" x 0,150" (1,68mm x 3,81mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
P (0,1%)