Produkt RLR05C2203GSB14 jest wycofany i nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
Bezpośrednie
Arkusz danych
W magazynie: 88
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
220 kOhms ±2% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RLR05C2203GSB14
Numer produktu DigiKey
RLR05C2203GSB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RLR05C2203GSB14
Opis
RES 220K OHM 2% 1/8W AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RLR05C2203GSB14 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,066" x 0,150" (1,68mm x 3,81mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)