RL20S301JRE6 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 100
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
300 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RL20S301JRE6
Numer produktu DigiKey
RL20S301JRE6-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RL20S301JRE6
Opis
RES 300 OHM 1/2W 5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RL20S301JRE6 Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,145" x 0,375" (3,68mm x 9,53mm) (śr. x dł.)