RL20S203GB14
Numer produktu DigiKey
541-RL20S203GB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RL20S203GB14
Opis
RES 20K OHM 1/2W 2% AXIAL
Szczegółowy opis
20 kOhms ±2% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
RL20S203GB14 Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,145" x 0,375" (3,68mm x 9,53mm) (śr. x dł.)