RL07S561GB14
Numer produktu DigiKey
541-RL07S561GB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RL07S561GB14
Opis
RES 560 OHM 1/4W 2% AXIAL
Szczegółowy opis
560 Ohms ±2% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
RL07S561GB14 Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)