RL07S220GB14 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
22 Ohms ±2% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RL07S220GB14
Numer produktu DigiKey
RL07S220GB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RL07S220GB14
Opis
RES 22 OHM 1/4W 2% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RL07S220GB14 Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)