RHA02525R00FE02
Numer produktu DigiKey
541-RHA02525R00FE02-ND
Producent
Numer produktu producenta
RHA02525R00FE02
Opis
WIREWOUND CHASSIS MOUNT RESISTOR
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 Ohms ±1% 25W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Prod.
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Seria
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,062" x 1,080" (26,97mm x 27,43mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,561" (14,25mm)
Rezystancja
25 Ohms
Styl odprowadzeń
Zaciski lutownicze
Tolerancja
±1%
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, skrzynka
Moc (W)
25W
Klasa
Skład
Uzwojenie
Kwalifikacja
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C