RH0501R000FC02 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 203
Arkusz danych
1 Ohms ±1% 50W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RH0501R000FC02
RH0501R000FC02
RH0501R000FC02
Numer produktu DigiKey
RHD-1.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
RH0501R000FC02
Opis
RES CHAS MNT 1 OHM 1% 50W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RH0501R000FC02 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Rezystancja
1 Ohms
Rozmiar / wymiar
1,968" x 1,140" (49,99mm x 28,96mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,625" (15,87mm)
Moc (W)
50W