RH02562R00FE02
Numer produktu DigiKey
541-RH02562R00FE02-ND
Producent
Numer produktu producenta
RH02562R00FE02
Opis
RH-25 62 1% E02 E4
Szczegółowy opis
62 Ohms ±1% 25W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Rozmiar / wymiar
1,062" x 1,080" (26,97mm x 27,43mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
62 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,561" (14,25mm)
Tolerancja
±1%
Styl odprowadzeń
Zaciski lutownicze
Moc (W)
25W