RH02535R00FC02
Numer produktu DigiKey
541-RH02535R00FC02-ND
Producent
Numer produktu producenta
RH02535R00FC02
Opis
RH-25 35 1% C02
Szczegółowy opis
35 Ohms ±1% 25W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Rezystancja
35 Ohms
Rozmiar / wymiar
1,062" x 1,080" (26,97mm x 27,43mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,561" (14,25mm)
Moc (W)
25W