RH02525R00FC02
Numer produktu DigiKey
RHC-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
RH02525R00FC02
Opis
RES CHAS MNT 25 OHM 1% 25W
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 Ohms ±1% 25W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RH02525R00FC02 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Seria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Opakowanie
Zbiorcze
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Status części
Aktywny
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Rezystancja
25 Ohms
Rozmiar / wymiar
1,062" x 1,080" (26,97mm x 27,43mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,561" (14,25mm)
Moc (W)
25W