RH02510R00FE02
Numer produktu DigiKey
541-RH02510R00FE02-ND
Producent
Numer produktu producenta
RH02510R00FE02
Opis
RES CHAS MNT 10 OHM 1% 25W
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms ±1% 25W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Seria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Opakowanie
Zbiorcze
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Status części
Aktywny
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Rezystancja
10 Ohms
Rozmiar / wymiar
1,062" x 1,080" (26,97mm x 27,43mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,561" (14,25mm)
Moc (W)
25W