RH01010K00FE02
Numer produktu DigiKey
RHRB-10K-ND
Producent
Numer produktu producenta
RH01010K00FE02
Opis
RES CHAS MNT 10K OHM 1% 12.5W
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms ±1% 12,5W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RH01010K00FE02 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Seria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Opakowanie
Zbiorcze
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Status części
Aktywny
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Rezystancja
10 kOhms
Rozmiar / wymiar
0,750" x 0,800" (19,05mm x 20,32mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,405" (10,29mm)
Moc (W)
12,5W