RER60F6190RCSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
619 Ohms ±1% 5W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RER60F6190RCSL
Numer produktu DigiKey
RER60F6190RCSL-ND
Producent
Numer produktu producenta
RER60F6190RCSL
Opis
RES CHAS MNT 619 OHM 1% 5W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Funkcje
Brak indukcyjności
Prod.
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Seria
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,600" x 0,646" (15,24mm x 16,41mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,335" (8,51mm)
Rezystancja
619 Ohms
Styl odprowadzeń
Zaciski lutownicze
Tolerancja
±1%
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, skrzynka
Moc (W)
5W
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)
Skład
Uzwojenie
Klasa
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Kwalifikacja
Temperatura robocza
-55°C - 250°C