RER45F1R00RC02
RER45F1R00RC02
RER45F1R00RC02
Numer produktu DigiKey
541-RER45F1R00RC02-ND
Producent
Numer produktu producenta
RER45F1R00RC02
Opis
RES CHAS MNT 1 OHM 1% 10W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Ohms ±1% 10W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Funkcje
Brak indukcyjności
Prod.
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Seria
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,750" x 0,800" (19,05mm x 20,32mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,405" (10,29mm)
Rezystancja
1 Ohms
Styl odprowadzeń
Zaciski lutownicze
Tolerancja
±1%
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, skrzynka
Moc (W)
10W
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)
Skład
Uzwojenie
Klasa
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Kwalifikacja
Temperatura robocza
-55°C - 250°C