RE65G20R0C02
Numer produktu DigiKey
541-RE65G20R0C02-ND
Producent
Numer produktu producenta
RE65G20R0C02
Opis
RH-10 20 1% RE65G20R0 C02
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Ohms ±1% 10W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Rozmiar / wymiar
0,750" x 0,800" (19,05mm x 20,32mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,405" (10,29mm)
Rezystancja
20 Ohms
Tolerancja
±1%
Moc (W)
10W
Uzwojenie
Kwalifikacja
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C