RE60G1R00C02 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Ohmite
W magazynie: 76
Arkusz danych
1 Ohms ±1% 5W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RH Series
RE60G1R00C02
Numer produktu DigiKey
541-RE60G1R00C02-ND
Producent
Numer produktu producenta
RE60G1R00C02
Opis
RH-5 1 1% RE60G1R00 C02
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Prod.
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Seria
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,600" x 0,646" (15,24mm x 16,41mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,335" (8,51mm)
Rezystancja
1 Ohms
Styl odprowadzeń
Zaciski lutownicze
Tolerancja
±1%
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, skrzynka
Moc (W)
5W
Klasa
Skład
Uzwojenie
Kwalifikacja
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C