RCWE2512R820FKEA
Numer produktu DigiKey
RCWE.82HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RCWE.82HCT-ND - Taśma cięta (CT)
RCWE.82HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCWE2512R820FKEA
Opis
RES 0.82 OHM 1% 2W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
820 mOhms ±1% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RCWE2512R820FKEA Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,124" (6,30mm x 3,15mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)