RCWE2512R221FKEA
Numer produktu DigiKey
RCWE2512R221FKEA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RCWE2512R221FKEA
Opis
RES 0.221 OHM 1% 2W 2512
Szczegółowy opis
221 mOhms ±1% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCWE2512R221FKEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,124" (6,30mm x 3,15mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)