RCWE1206R470JKEA
Numer produktu DigiKey
541-RCWE1206R470JKEATR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-RCWE1206R470JKEACT-ND - Taśma cięta (CT)
541-RCWE1206R470JKEADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCWE1206R470JKEA
Opis
RES 0.47 OHM 5% 1/2W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 mOhms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCWE1206R470JKEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rezystancja
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)