RCWE1206R220FKEA
Numer produktu DigiKey
RCWE.22ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
RCWE.22ECT-ND - Taśma cięta (CT)
RCWE.22EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCWE1206R220FKEA
Opis
RES 0.22 OHM 1% 1/2W 1206
Szczegółowy opis
220 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCWE1206R220FKEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)