RCWE0805R470FKEA | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RCWE0805R470FKEA |
Opis | RES 0.47 OHM 1% 1/4W 0805 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 470 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RCWE0805R470FKEA Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci |
Prod. | Współczynnik temperaturowy 100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Tolerancja | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,051" (2,00mm x 1,30mm) (dł. x szer.) |
Moc (W) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,026" (0,65mm) |