RCWE0805R470FKEA
Numer produktu DigiKey
RCWE.47DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RCWE.47DCT-ND - Taśma cięta (CT)
RCWE.47DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCWE0805R470FKEA
Opis
RES 0.47 OHM 1% 1/4W 0805
Szczegółowy opis
470 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCWE0805R470FKEA Modele
Współczynnik temperaturowy
100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,051" (2,00mm x 1,30mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)