RCV1206200KFKEA
Numer produktu DigiKey
BC2830TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BC2830CT-ND - Taśma cięta (CT)
BC2830DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCV1206200KFKEA
Opis
RES SMD 200K OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
200 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Napięcie wysokie Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCV1206200KFKEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)