RCV1206150KFKEA | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RCV1206150KFKEA |
Opis | RES SMD 150K OHM 1% 1/4W 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 150 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Napięcie wysokie Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RCV1206150KFKEA Modele |
Kategoria | Funkcje Napięcie wysokie |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,024" (0,60mm) |