RCV0805470KJNEA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 54 724
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
TE Connectivity Passive Product
Udoskonalony
Panasonic Industry
YAGEO
470 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Napięcie wysokie Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RCV0805470KJNEA
Numer produktu DigiKey
BC2819TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RCV0805470KJNEA
Opis
RES SMD 470K OHM 5% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RCV0805470KJNEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)