RCV08052M20JNEA
Numer produktu DigiKey
541-RCV08052M20JNEATR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-RCV08052M20JNEACT-ND - Taśma cięta (CT)
541-RCV08052M20JNEADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCV08052M20JNEA
Opis
RES SMD 2.2M OHM 5% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
2.2 MOhms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Napięcie wysokie Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RCV08052M20JNEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)