RCS120618K2FKEA
Numer produktu DigiKey
541-RCS120618K2FKEATR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-RCS120618K2FKEACT-ND - Taśma cięta (CT)
541-RCS120618K2FKEADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCS120618K2FKEA
Opis
RES 18.2K OHM 1% 1W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18.2 kOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)