RCS08058K66FKEA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
8.66 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RCS08058K66FKEA
Numer produktu DigiKey
RCS08058K66FKEA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RCS08058K66FKEA
Opis
RES SMD 8.66K OHM 1% 1/2W 0805
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RCS08058K66FKEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)