RCS080582R0JNEA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 9 649
Arkusz danych
Panasonic Industry
W magazynie: 136
Similar
82 Ohms ±5% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RCS080582R0JNEA
Numer produktu DigiKey
RCS080582R0JNEA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RCS080582R0JNEA
Opis
RES 82 OHM 5% 3/4W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RCS080582R0JNEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)