RCS080551K0JNEA
Numer produktu DigiKey
541-RCS080551K0JNEATR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-RCS080551K0JNEACT-ND - Taśma cięta (CT)
541-RCS080551K0JNEADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCS080551K0JNEA
Opis
RES 51K OHM 5% 3/4W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
51 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCS080551K0JNEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)