RCS08053R00JNEA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
3 Ohms ±5% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RCS08053R00JNEA
Numer produktu DigiKey
RCS08053R00JNEA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RCS08053R00JNEA
Opis
RES 3 OHM 5% 3/4W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RCS08053R00JNEA Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)